Kedimin Boğazında Şişlik Var?

utfsynd

Sokak kedisi kedimin boğazının dıştan sokulmuş gibi bir şişme var ve yemeden içmeden kesildi daha 1 haftalık bebekleri var kalkıp hiçbir şey yiyip içemiyor ölmesinden korkuyorum bir böcek sokması ise öldürür mü veteriner de yok küçük bir ilçenin köyündeyim veya burada veteriner arkadaşlarımız var mıdır :( ölmesi durumunda gözleri bile açık olmayan bebeklere nasıl bakmam gerek hiç bilmiyorum bakma durumum da yok işte çalışacağım ne yapmalıyım online veteriner gibi platform var mı bildiğiniz:(

2 CEVAP

utfsynd

Ve daha 2 gün önce normaldi aniden olduğu için bir şeyin soktuğunu düşünüyorum kedim de samanlığa dogrudugu için bir şey sokma ihtimali yüksek yılan veya akrepse ölme riski yüksek midir

aslihan_e

Lenf bezi iltihap yapmıştır, antibiyotik kullanması gerekli.