Kedim Limon Cekirdegi Yemis Ve Kusmus

Kasatka

Kedim limon cekirdegi yemis sabah baktigimda kustugunu farkettim

4 CEVAP

Kasatka

Gozum surekli uzerinde tekrar kusarsa veya ishal olursa dogru veterinere artik

MelisRose

kedilerde tam olarak bilmiyorum ama, çekirdek konuları ne olursa olsun köpekler için zararlı.

bağırsaklarda tıkanıklık, zehirlenme gibi durumlar yapabiliyor. bence bu kedilerde de benzer konudur. vakit kaybetmeden veterinerinizle görüşün.

tıkanıklıklara karşı biraz maltı arttırabilirsiniz. probiyotik, prebiyotik kullanımını da tavsiye ederim. tabii bunu veterinere sormadan yapmayın lütfen

çok geçmiş olsun

honeypie1

Kusması iyiye işaret en azından vücuttan atmış. Lakin ishal ve kusma durumunu takip edin yine de. 2+ fazla olup, ishali daha da sıvılaşırsa veteriner hekime danışın. Su kaybı olmasın.

Kasatka

İshalde olmus ayni zamanda