Kedim İn Aliskanligi

Bakirli

Kedip bir kere 4 kattan düştü veteriner hekime götürdüm çok şükür sağlığını geri kavuştu ama hala balkon mermerin üzerine çıkıyor ve dışarı sarkiyor ben evde olmadigim zaman yine düşer veya atlar diye korkuyorum ne yapmam lazım ordan uzak durması için yardımcı olursanız sevinirim??

5 CEVAP

Derdedermanim

Kediler baklona pervaza pencereye çıkar ve çıkarsada bir gün mutlaka düşer düşersede bir gün mutlaka ölür .Tecrübe ile sabit malesef...
Bizim evde 3 kedi var asla balkona kedi çıkarmıyoruz gerekirse bel tasmasıyla çıkarın güneş alsın sonra içeri alın.Ama ben yanında dahi olsam balkona çıkarmam tasmasız ani bir hareketle aşşağı rahatlıkla düşebilir ve bir şey olmadı zannetseniz dahi inanın çok şey olur ihmale gelicek konu değil.

kedilimadam

Balkon kapısını kapatabilirsiniz gözetiminizde olmadığı zamanlarda.

emrezrtrk

Kediliadam'a katılıyorum. Biz 2.katta oturuyoruz ve çöp bile atsam balkonu camı kapatıp çıkıyorum.

ozmet

kediler özel sineklik var hava giriyor ama kediler çıkamıyor alın bence

Bakirli

Kedi ve köpek uzaklastirici siparis geçtim inşallah biraz faydası olur balkon mermerlerini surecegim tabi o güne kadar da kapıları yokken kapatacagim sağolun arkadaşlar. ..