Köpeğim Sapsarı Çiş Yapıyor Ve Kusuyor

Lunaspera

Köpeğimin çişi normalden çok daha sarı ve bazen çişini yalıyor. son haftalarda da aynı şekilde sarı su kusmaya başladı aynı durum evcil dostunda başına gelen var mı neden olur böyle bir durum

2 CEVAP

MelisRose

merhaba,
buna benzer bir durum yaşamıştım köpeğimin idrar yolu enfeksiyonu olduğunu öğrenmiştim.

fakat kusma çok genel bir sorun habercisi. olay ile alakası bile olmayabilir.

suyunu az içiyor olabilir, midesinde sıkıntı olabilir gibi gibi... seçenekler çok fazla o nedenle veterinerinize acilen danışın

çok geçmiş olsun

honeypie1

Kusma çok genel bir problem. Takip edin. Yedikten sonra mı kusuyor, böyle ise mama parçaları görmeniz muhtemel. Yedikten önce mi kusuyor bu durumda sadece safra görürsünüz. Yemesi hala aynı yoksa azaldı mı? Su tüketimi nasıl?
Ateşi var mı?
Gerekli bilgilere sahip olduğunuz takdirde bunları da veteriner hekime iletirseniz daha kolay saptanır ve tedavi edilir.