Kimlik Bilgileri Bana Kayıtlı Çipli Kedimi Ailem Gizlice Barınağa Verebiliyorum ?

Ozo351

Babam kedileri sevmiyor ama 3 senedir bizle oyun oynarken kardeşimj çizdi diye bana senden gizli barınağa bırakıp gelicem diyor ama çipi var ve ebeveyn ben gözüküyorum bırakamaz deyin lütfen

2 CEVAP

Tolga_yay26

Empati yapıp kendimi sizin yerinize koyarak düşünüyorum patili dostumu yani kızımı babamda olsa alacak barınaga verecek 😉 dene derim verdiği gün geri alırım birde üstüne onu oraya bırakana dair bilgi belgeleri isteyip yasal adli yola başvurup mahkemeye veririm 😡

Melis1907

Yani eğer kendi evinde değilsen ve evin asıl sahipleri istemiyor iken sahiplenmemen gerekirdi çünkü bunsaatten sonrası kedi içinde travma olucak büyük ihtimalle sennyokken bir odaya kapatacaklar ve psikolojisi bozulacak :(