Dr. Sacchi Yaş Mama?

da3458

kedime o yaş o mamadan alacağım ve yavru kediler için olanı yok sizce nasıl bir marka ve somon balıklı olan yetişkin olanından versem yavru kedimde sorun çıkarmı? yavru kediler için olanlar hep balıklı oluyor bende o yüzden balıklı ama yetişkin olanını almayı düşünüyorum . sizce ?

4 CEVAP

ozmet

sorun olmuyor verbilirsiniz ben denedim de

Terranova

Yetişkin için olanlarıda verebilirsiniz, hiçbir sorun olmaz. Eğer parçaları yiyemeceği kadar büyükse küçültürsünüz. İlla ki yavru için olanlarından istiyorsanız seçenek çok. Schesir, animonda veyahut gimcat alabilirsiniz.

Gul36

Araştırmalarım sonucu bazı ürünlerinin içinde şeker olduğunu görmüştüm. Şeker kediler için çok zararlı. Ayrıca tahıl da içeriyor bu marka. Bahsedilen Schesir, Gimcat ve Animonda Carny Ocean çok daha iyi yaş mamalar. İsterseniz kitten olanları da bulunuyor. Diğer yaş mamalarla da o kadar yüksek fiyat farkı yok aralarında.

da3458

@ozmet aynı markaylamı