Kedim Bana Vuruyor :(

dolunay35

Merhabalar çok sakin uysal kendi halinde bir yaşında british kedim var. Son zamanlarda sadece sabahları, gözlerini bana dikiyor ve bana pati atıyor hareket etmeme izin bile vermiyor cırmalamaya çalışıyor . çok komik gelebilir belki ama ilk defa böyle şeyler yaptığı için ne yapacağımı bilemedim :)

8 CEVAP

Minminik

bir an önce kısırlaştırın bu siniri öğrenilmiş şekild eyapmaya devam etmeden, 1 yaşa yakınsanız iyi gelmişsiniz bu zamana. dikkatini oyuncak veya başka birşey ile dağıtın size kitlendiğinde

dolunay35

Veterinerimiz 1 yaşını bekleyelim demişti biraz narin bir hanımefendi bizimki :) kısırlaştırma işleminden de korkuyorum tabi biraz nasıl olacak endişeliyim

AhsenAise

Kısır değilse kizana girmiştir haliyle agresif olması normal

dolunay35

Kısır değil kısırlaştırma için 1 yaşına gelmesini bekliyorduk. Miyavlama falan yok aslında ama hiç aklıma gelmemişti bu ihtimal. Bu ay içinde işlemlere başlayacağız zaten

dolunay35

Teşekkür ederim süreci hızlandıralım o zaman çok sağolun

honeypie1

1 yaşına gelmeden de kısırlaştırabiliyorlar ekstrem vakalarda. Benimkisi 7 aylıkken olmak zorunda kaldı hiçbir şeyi yok gayet mutlu şu an.

honeypie1

Ben de endişeliydim ameliyattan önce fakat hiçbir sıkıntı yaşamadık. Daha rahat hissedecekseniz öncesinde tetkik yapıyorlar kan ve anesteziye uygunluğa bakıyorlar. Bunu isteyebilirsiniz. 🎀

CakilYavrukus

Kısırlaştırmakta geç kalmışsınız