Kediler İçin Ödül Maması Önerebilir Misiniz?

Alisa_xx

Kedim ödül mamasını çok seviyor ama aldığım markanın zararlı olup olmadığını bilmiyorum bazı kişiler olumsuz yorum yapmış bu da kafama takıldı kediler için ödül maması önerebilir misiniz?

2 CEVAP

honeypie1

Britcare, gimcat, wanpy kullanıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım.

SevimliCadi

Brit Care'in teneke kutudaki ödül mamalarını tavsiye ederim, içeriği oldukça iyi. Wanpy ve Gimcat de alıyorum. Ancak hem içerik hem de fiyat/performans açısından Brit Care'in ödül mamalarını tek geçerim.