Köpeğimindışkısında Ki O Uzun Şey Parazit Mi

sevdaesra

2 gün önce parazit hapı içtikten sonra parazit döken köpeğim hala ishal ve sanırım devam ediyor parazitler ölmemiş ne zaman ölür bunlar bilen var mı?

3 CEVAP

MelisRose

merhaba,

parazitin cinsine göre değişir.
bence parazit sorunu var ise ek takviyelerde gereklidir.
kesinlikle veterinerinize sorun

Mini2019

iç parazit hapı 2-3 gün içinde etki etmeye başlar. bu süreçler normaldir. 2 hafta sonra hapı tekrarlamak gerekir. sonraki süreyi veteriner söyleyecektir. (ben 2 ayda bir veriyordum )
iç parazit yoğunsa, enfeksiyon oluşturmuş da olabilir. ishal buna bağlı da olabilir.

AlbayFatmanur

Parazit gibi duruyor. Dozunu yükseltmek gerekebilir. Ama tabiiki bu parazit konusunu en doğru veteriner çözecektir. Bu görseli ona iletin. İçinizde yavrucakta rahat etsin.