Yeni Kedi Ve Evdeki Diğer Hayvanlara Alıştırma

seliinkececi

Merhabalar, sokakta besledigim bi yavru kediyi evime aldim ve sahiplendim. Evimde onceden baktigim bir kedim ve bir kopegim daha var. Kopegimle daha karsi karsiya getirmedim ilk once diger kedimle alistirmak istiyorum. Birbirlerine tıslıyorlar ve ayri tutacak baska odam yok kedimle ayni odada durmak zorunda:/ Nasıl alıştırırım? İc dis parazitini bi kac gun once yaptirmistim sokaktayken. Ikisinin tuvaletini ayirdim fakat buyuk kedim kucugun kumuna girmek istiyor. Yarin genel kontrole goturecegim hastalik olmadigina emin olmak icin. Ikisinin arasinda olasi bi hastalik durumunda birbirine bulastirmamalari icin napmaliyim? Tesekkurler🥺

1 CEVAP

Catsusam

Merhaba internete ve sosyal medyada Suzi'nin bloğu var. Güzelce anlatmış süreci. Umarım faydalı olur size de.