Yumuşak Dışkı Sorunu

Ciko73

Kedim 3 buçuk aylık wanpy sıvı ödül mamasını çok seviyor geçen gün 1 tane yedirdim dayanamadım 1 tane daha yedirdim sanırım ondan dolayı dışkısı yumuşak . Bundan dolayı tuvaletini yaptığında poposunda cıvık kalinti kalıyor bazen ayağına degiyor bazen tuvaletin önlerine sıçramış, damlamis oluyor . Çok üzgünüm ne yapmalıyım. Ve bu sıvı ödül mamalarıni haftalık 1 kere mi vermeliyim

2 CEVAP

ssedef28

merhaba 3,5 aylık kediye bence bu tarz yiyecekler yerine daha sağlıklı vitaminli yiyecekler verin ki büyüyene kadar gelişimini sağlıklı tamamlasın. haşlanmış tavuk et balık verebilirsiniz. benim kedim de wanpye bayılıyor önceden veriyordum 1 tanesini biraz yedirdikten sonra ağzını hava almayacak şekilde kapatıp mandallıyordum 2-3 günde bitiriyordu. haftada en fazla 1 tane verin bence

CakilYavrukus

Çok çok yanlış. Bir kere net olmanız lazım. Kedi beslemek yaşayarak öğrenilmez. Bilinçli olmanız gerekirdi.