Kedimin Patisinde Beyaz Lekeler Çıktı

Bugün fark ettim kedimin patilerinde böyle şeyler var. Nedir bu? Mantar olabilir mi? Bi süredir kendini çok yalıyor gibiydi bundan dolayı olabilir mi

2 CEVAP

Merveabdn

Kullandığınız kumun taneleri iriyse ve çok eşeliyorsa oluyor bu durum..kumlar patisine battığı için yaralıyor..2-3 aylıkken kedimde olmustu..pati aralarına yapışıp yara yapmıştı hatta kumlar..ince taneli kum kullanın derim

AlbayFatmanur

Kum olabilir evet.
Ama evi ne ile temizlediğiniz de önemli.
Patiye hafif zeytinyağı sürebilirsiniz.
Evi de kimyasallar ile değil özellikle bu süreçte, sadece sirke ile temizlemenizi tavsiye edebilirim.