İdrar Ve Kaka Kokusu

yahyadereli

3 aylık mıncırımıza kuru mama yediriyoruz daha önce tavuklu mama verdik koku olmuyordu ama şimdi ciğerli kuzu etli balıklı karışık aldık kokusu çok fazla olmaya başladı ???

3 CEVAP

Derdedermanim

Mamanın içinde ne olduğundan çok mama kalitelimi o önemli mama kaliteli ise koku sorunu oluyor ise kum oranını yükseltim kumkabının yerini değiştirin.Olmadı febrez alın arada sıkarsınız.

yahyadereli

Kum yüksekliği 6-7 cm civarı balkonda duruyor açık hava olmasına rağmen çok rahatsız edici oluyor mamamız bitmek üzere başka mama deneyelim tavsiye edeceğiniz mama varmı?

felishuman

Acana, Orijen, N&D. Bunları yediği halde hala kokmaya devam ediyorsa bırakın koksun:) Açık havadaymış zaten. Mamanız iyiyse mamadan ziyade kaliteli kum kullanmanızı öneririm. Ever Clean’in Aqua Breeze ve Lavender kumlarına bir göz atın isterseniz, kedinizde astım vb rahatsızlıklar yoksa bu tarz kokulu kumlar işe yarayabilir.