2 Aylık Kedim 14 Saatten Fazladır Uyumuyor Ve Kumunu. İçine Yatıyor

ayseklc

Kedim 2 aylık ve sokakta buldum 3 gün önce eve geldi iç dış parazit oldu hafif enfeksiyonu olduğu söylendi vitamin probiyotik yazıldı kedim eve geldikten sonra kafasını duvara koyup çırpınmaya başladı kafasını duvara itip ters takla attı ve sonra çırpınmaya başladı. Uykusu var ama uyumuyor epilepsi olabileceğini söyledi hekim fakat uyumasına bir çare bulamadım evde bir dakika bile durmuyor sürekli geziyor ve daha sonra kumunun içine yatıyor lütfen bilgisi olan yardımcı olsun

4 CEVAP

simbakedi

bilmiyorum ancak üste çıksın diye yazıyorum, umarım bilen biri yardımcı olur çok geçmiş olsun

Ahh kurban olurum ne derdi var kim bilir 😔

AhsenAise

Bulunduğunuz il de yahut çevre illerde hayvan hastanesi var ise götürmenizi öneririm naçizane, veteriner hekimler istisnai hastalıklarda yanlış teşhis koyabilir ,yahut hiç teşhis koyamayabilirler ,çok donanımlı bir hekim ve klinik yahut hastane olmalı ki yavrucagin sorunu doğru teşhis dolayısıyla doğru tedavi olarak giderilsin
Çok geçmiş olsun diliyorum
Bir an önce güzel haberlerinizi bekliyoruz