Yavru Kedi Halsiz Gözleri Tuhaf- Sulanma

umutyuzuak

fotoğraflara ekledim. ne yapabilirim? veterinere götürmeli miyim

4 CEVAP

Tabiki gotur veterinere damla verir sana hemen iyileşir aksatma lütfen yoksa kör olucak

Bambim34

Bizim ki de böyleydi eve ilk aldığımız da biraz da ishaldi proplan toz probiyotik aldık tavuk haşlayıp üstüne sepistirmistim iyilesmisti,Birde parazitten de olabiliyor iç dış parazitte yaptırdık düzeldi inşallah bu yavrucakta düzelir

AhsenAise

Bilhassa kedilerin yavruluk döneminde göz enfeksiyonu görülüyor, genellikle temas yoluyla yahut parazit kaynaklı olur,iç parazit uygulamasını yapın ,gözleri için çay demi pansumani yapın şimdilik ve hekiminizin vereceği damla/ merhemi düzenli kullanin

AlbayFatmanur

Göz enfeksiyonu olabilir.
Parazitte olabilir.
Bazen bambaşka bir şeyde çıkabiliyor. Halsizliği de olduğu için, en doğrusu veterinere göstermek.
Çok geçmiş olsun.