Kedimi Yalniz Birakmak

venswift

minnak bir kedim var bana cok bagli gunun cogu zamani birlikteyiz birlikte uyuyoruz birlikte yemek yiyoruz bir kereligine yalniz birakmak zorunda kaldim ve kiyafetlerime falan sarilmisdi evin icinde surekli beni aramis. sonuna kadar yaninda kalamayacagim alismasi da gerek asiri uzuluyorum ama ne yapabilirim bu duruma

3 CEVAP

ventricosa

Kediler büyüdükçe bu durumu daha tolere edebilir oluyorlar oynayabileceği oyuncaklar alın top vs olabilir kendi kendine oynaması için onları koyun televizyonu açık bırakabilirsiniz 1-2 saat gibi ufak ufak alıştırın ve ona ödül maması verin yavaş yavaş alışır

Büyüyünce alışır daha çok minik o

AlbayFatmanur

Büyüdükçe alışır, gün içinde oyunlar oynayıp yorulmasını stresini azaltmasını sağlayın. Bırakacağız zaman yaş mama ile onu ödüllendirin. Geldiğinizde yine bir miktar yaş mama ödül maması yada çok sevdiği bir ödül verin.
Tv açık kalsın, ışık açık kalsın.
Size bağlılığı da çok güzel bazı kediler de umursamaz olabiliyor.
Sevginizi bol bol verin korkmayın. Zamanla alışacak