Kedime Hangi Aromalı Mamayı Alsam?

Kedime şuanda proplan kitten tavuklu mamayı kullanıyorum tüyleri çok döküldüğü için proplanın kuzu etli mamasını mı alsam yoksa somonlu mu karar veremedim. Bu arada kedim seçici ve iştahsız bir kedi maalesef

3 CEVAP

AhsenAise

Seçici bir kedi ise farklı aroma ve markaları deneme yanılma yöntemi ile bulacaksınız
Düşük gramaj mamalar alıp deneyiniz

Emirrckr

Tüy dökümüne balıklı mamalar daha iyi geliyor,somonlu deneyebilirsiniz.

Ahudr

Proplan somonlu denemeyin tüy dökümünü ikiye katlar.Sanabelle yada mera deneyebilirsiniz