Apartmanda Köpek

SametGuzel

İlerde pitbull cinsi bir köpek sahiplenmeyi düşünüyorum. Bu ırk apartman koşullarında bakılırmı sıkıntı olurmu merak ettim

5 CEVAP

dksahmat

ben 2 sene dogo baktım apartman dairesinde bi sıkıntı yasamadım ama. komsuların yasarsa bı sıkıntı ona bişey diyemem ev benim oldugumdan kimse bişey diyemiyordu ama kiracıysan sorun olur
bide köpek i yeteri kadar egzersiz yaparsa dısarda herşeyini rutine baglarsan bi sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum

deniz_berkan

Düzenli dışarı cıkarıp enerjisini attırabilirseniz tabiki olur... ama malesef komşular çok önemli birde pitt malesef ön yargılı bir durum olusuyor toplumda mutlaka oturdugunuz yerden imza alın komsularınızdan benim dobermanımı zehirlediler istemedikleri için...

SametGuzel

Bugün bi tanıdığım abi var böyle böyle dedim pıt almayı düşünüyorum dedim sakın öyle bişey yapma yanaşma pite tehlikeli köpek falan dedi ister istemez içime bi şüphe düştü bu konu hakkındaki fikirleriniz nedir

Derdedermanim

Pitbul almayın bu kömpekleri beslemek yasak artık.Hele apartman dairesinde hiç olmaz ufacık bir şikayetle gelir köpeğinizi alırlar.

hnddgru

gerekli temel itaatleri verip düzenli olarak egzersizlerini yaptırırsanız hiçbir sorun olmaz gül gibi geçinirsiniz.