Kedim Apartmanı Ayağa Kaldırıyor

mrssekola

Kızım kızgınlıkta. Sağlık sorunları sebepli narkoz alması tehlikeli bu yüzden kısırlaştıramıyorum. Bu saatte buraya yazıyorum 3 gündür uyumadım. Komşular da uyuyamıyordur. Avazı çıktığı kadar bağırıyor. Kuyruğa basma işe yaramıyor mutluluk taklaları atarken de bağırmaya devam ediyor. Yok mu bi ilaç bi sakinleştirici? Çok zordayım.

5 CEVAP

Cennet29

Gimcat relax paste var araştırın işinize yarar belki. Ben kedimi veterinere götürürken kullanıyorum daha sakin oluyo. Sizde akşam verirsiniz gece daha sakin geçer belki

Poki

Şahsen ben sakinleştirmesi için relax paste kullanmıştım gimcat'in ama biz de ters etki yaptı, yani herkese de aynı etkiyi sağlamıyor ne yazık ki. onun dışında oyunlar oynayabilirsiniz kafasını dağıtacak, top oyunları, olta oyunları gibi. ben genelde telefondan fare oyunu açıyorum onunla oyalanırken biraz duruluyor.

mrssekola

Relax paste kullanacağım. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Poki

Bu arada kuyruğa basma olayının ne olduğunu anlamadım ama ben kediye zarar verebilecek bir şey yapmanızı tavsiye etmem. Belki hafif basıyorum diyebilirsiniz ama en ufak bir şeyle strese girebileceğini unutmayın daha fazla.

mrssekola

Poki. Bel kısmına ya da kuyruğunun yanına hafifçe bastırınca çiftleşmiş gibi hissediyor ve mutluluktan taklalar atıyorlar. Sağlıklı mı bilmiyorum ama zorda kaldığımda yapıyordum. Hatta yanıma gelip poposunu dönüyor yap diye. Organına dokunmuyorum ya da canı yanmıyor yani ☺️