Kedimin Ağzına Ne Olmuş

iremsgrc

kedimin ağzı bu durumda ve salyası var bilen varsa yardım etsin

5 CEVAP

Mini2019

genelde plastik mama kapları yapıyor bu durumu. varsa crystalin , yoksa oksijenli suyla iyice silin. mantar değilse 1-2 güne geçecektir.

Mini2019

salyası nasıl ?

iremsgrc

teşekür ederim cevap için, salyası ağız etrafında ve şeffaf renkte, birde dilini damağına vuruyor bir ara kaktüs dikenlerine battı ağzının içine acaba ondan mı oluyor ?

AlbayFatmanur

Merhaba çok geçmiş olsun.
Ağzının içini bi flash yardımı ile kontrol edin. Damakta bişi var mı bi bakın.
Yeşilimsi bir leke görüyorum bıyıklarda. Bu plastik mama kaplarının oluşturacağı bir durum gibi gelmedi bana. Ama siz her halükarda zaten plastik bir mama su kabı kullanmayın.
Ağız en önemli uzvu bu canların.
Veterinerinize görsel atın.

iremsgrc

teşekür ederim yeşil değil siyah renkte kabuk gibi kaldırmaya çalıştım olmadı