Kısırlaşan Kedim Yemek Yemiyor

Jijtsunob

Arkadaşlar,dün kedimi kısırlaştırdım dişi 2 yaşında Salı günü sabah ve öğlen mama verdim akşam vermedim ertesi gün ameliyat olacağı için. Ameliyat’ı çarşamba günü oldu ve çarşamba günü hiç bir şey yemedi. Su bile içmedi bugün perşembe yaş mama aldım farklı farklı hiç birinden yemiyor su da içmiyor ve onu taşımaya çalıştığımda hırlıyor saldırıyor. Onun dışında hep yatıyor, ne yapmalıyım? İştahsızlığı normal mi?

5 CEVAP

yumik

Tamamen normal özellikle dişi kedilerde kısırlaşma süreci daha ağır geçiyo birkaç güne düzelir

Ahudr

Normal olabilirde olmayabilirde benimkinde olmamisti mesela boyle bir sey kısırlaştırmayı yapan hekime kontrol ettirin mutlaka

honeypie1

Benimki de elizabeth yakalık yüzünden mama yememişti. Parmağımla somonlu yaş mama yedirdim bir süre mecburen. Suyunu da ben içirdim.

honeypie1

Benimki de elizabeth yakalık yüzünden mama yememişti. Parmağımla somonlu yaş mama yedirdim bir süre mecburen. Suyunu da ben içirdim.

Sabisim

Evet iştahsız ve keyifsiz olması normal benimki bir haftada normale döndü. İlk başlarda beni yanında istemiyordu kalkıp gitmeye çalışıyordu hemen. Benim kedimde yaş ve kuru mamaya karşı ilgisizdi. Sadece sıvı ödül mamasına hayır diyemiyordu onuda ilk başta ağzına zorla sürmüştüm tadını aldıktan sonra yemeye başlamıştı.