10 Günlük Yavru Kedilerde Pire Var Ne Yapmalıyım

Furkanhosaf

Merhabalar 10 günlük yavru british cinsi kedilerimiz var fakat parazit damlası uygun görülmüyor ney yapabilirim

4 CEVAP

seenaozturk

Merhaba, pire tarağı ile tarayabilirsiniz. Sorunu tamamen çözmese de büyük ölçüde azaltabilir. Kediler çok küçük ve annesinden süt emdiği için anne ya da yavrulara pire damlası vs. uygulanamaz.

Furkanhosaf

Teşekkür ederim bu gün tarak ile taradım ve biyerde okudum hindistan cevizi yağı ile taradım biraz iç parazit verdim anne kedide 2 defa kusma oldu yavruları sadece pire tarağı ile taradım

Ahudr

Iyide ic paraziti neden verdiniz ? sonucta emziren kedi bu parazit damlasi yapilmiyorsa ic parazit hapida verilmez bu mantigi kuramadiniz mi acaba ilginc gercekten

Ahudr

Yavrulara vermemeyi akıl edebilmis olmaniz da taktire şayan acaba yeterli ilaç mı yoktu elinizde