Kedimin Irkı Ve Kaç Aylol

Kedimi sahiplendim ama cinsini ve ayını çok merak ediyorum

7 CEVAP

honeypie1

Tekir olmak için fazla mı güzel?
Çok garip bir yorum. Tekir kedilere çirkin dediniz. Ayrıca ırkının ne önemi var, kedi işte :)

aslihan_e

Kime göre neye göre tekirden güzel, başka birine göre yüzü çirkin gelebilir. Kargaya yavrusu şahin görünürmüş atasözünü hatırlatarak hepimizin yavrularının kendimize en güzel göründüğünü belirtmek isterim.

AlbayFatmanur

Güzellik şöyle dursun ama… kedigiller arasında en sağlıklı DNA ya sahip, en dayanıklı ırklarlar tekirlerdir. :) içgüdüsel olarakta harikalar. 3-1 öndeler diyebilirim.
Evet evladınız çok güzel. Maşallah Allah ömür versin.

AlbayFatmanur

British silver tabby.
Biraz kilo alımı ile, yüzü daha fazla oturur.
Erkek mi kediniz, dişi gibi duruyor ama?

AlbayFatmanur

Kaç aylık olduğunu dişlerinden anlayabilirsiniz.
Süt dişleri duruyor mu?
Bence yeni sahiplendiyseniz veterinere götürün.
Karma aşıları falan yapıldı mı?

Erkek kedi🫠 tekir kırması diye düşündük ama tekir olmak için fazla güzel oğluşum

aslihan_e

Cinsinden anlamam ama 6-7 aylık olduğunu söyleyebilirim.