Lütfen Yardımcı Olun!

Salep07

Kedimin gözü iltihap kapmıştı akıntısı vardı veteriner Opticlox verdi akşam sürdüm ama sürdükten sonra daha kötü oldu gözünü açmak istemiyor hep kısık bakıyor ve baya kızardı. Acaba yan etkisi falan mı?

4 CEVAP

cat20

olabilir bir bilgim yok ama aynı veterinere sormakta fayda var

Derdedermanim

serum fizyolojik alın evde sürekli bulunsun ucuz bir şey gözle ilgili durumlarda burun ile ilgili durumlarda rahatça kullanabilirsiniz biz bebeğimizde kullanıyoruz(insan bebek))

Derdedermanim

Kedilerimin gözünüde sürekli onunla siliyorum.

Salep07

Teşekkür ederim