Kedimin Karnı Şiş Mi?

fayette

Merhaba kedimin karnında anormal bir durum var mı sizce?

9 CEVAP

Ahudr

Bana da kaburgalari biraz daha genis geldi daha onceki halini bilmedigimiz icin bir sey demek zor ama karında sislik yok kaburga bölümü göze carpiyor

Sabisim

Ben fark edemedim karnı normal duruyor

ssedef28

merhaba kemiklerden dolayı öyle duruyor sanırım bi sorun yok gibi

aslihan_e

Aslında biraz zayıf olduğu için karnı içine geçmiş duruyor, kaburgaları daha fazla göze çarpıyor.

fayette

tam karnı mı emin değilim ortası, ön ve arka kısmına göre daha şiş gibi gelmişti özellikle son fotoğrafta ama benim pimpirikliğim de olabilir teşekkür ederim 😅

fayette

teşekkür ederim ☺️

fayette

aslında 5 kilo kendisi ama yapı olarak uzun ince olduğu için zayıf duruyor olabilir

fayette

yani daha önce de böyle şişkinliği oluyodu ama iniyodu sonra, başta mamayla alakalı diye düşündüm o yüzden. ama sanırım kilo verdikten sonra böyle oldu belki de onunla karıştırdım. internette de kaburga şişkinliğiyle alakalı bir şey göremedim

ssedef28

tekrardan merhaba benim kedim şu an sıcaklardan dolayı gündüz neredeyse hiç mama yemiyor gece besleniyor sabah karnı sizinki gibi içine çekilmiş duruyor kalçası ve kaburgası daha çok belli oluyor ama karnı doygun olduğunda normal görünüyor. kedim de 5küsür kiloda ama göstermiyor uzun ve ince görünüyor