Surata Atlama...

BBC

Kedim de Surata Atlama olayı var son 2 haftadır. Artık tırnaklarını da çıkarmaya başladı. Ve ısırıyor. Bunun nedeni ne olabilir. Fikri olan var mı. Şuan sıkıntı değil ancak Büyüyünce de devam eder mi?

6 CEVAP

dsatine

Kedinin sevgisini gösterme ve oyun oynama şekli bu. Tırnaklarını kesin. Yavru galiba, çok normal. Büyüyünce de geçer, biz nasılsa çocukken oyun oynuyorsak onlar da bu yaşlarda çok hareketliler.

jolom

kendine yeni oyun edinmiş anlaşılan :) suratınıza atladığında kızar gibi yapın, hoşnutsuzluğunuzu belli edin ki daha fazla alışmasın ve büyüyünce devam etmesin.

BBC

valla hiç anlamıyor gibi ya . denedim bunu da etki etmiyor. başka çözüm yolu lazım bana gerçekten :(

Her atladığında önce biraz kızın ve başka bir odaya bırakın arkanıza bakmayın ki tekrar oyun sanmasın))

Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum bikac internet sitesinde kolanyo sürünce ısırmadigini söyleyen kedi sahipleri var sizin kediniz için ne kadar geçerli olur bilmiyorum bi deneyin isterseniz

BBC

Denemede yarar var saolun