Aciillll

papyon2018

2.5 aylik yavru kedi bulduk sokakta arefe gunu annesine araba carpmis yavruya bakmaya basladik ama bakimlarini ücretsiz yaptirabilecegimiz yer varmı ankarada kurtulus parki icindekiler bakimi yapilinca sincan barinaka gidicek diyor lutfen yardim edin

2 CEVAP

ayzenua

Kurtuluş parkinda artık sadece kuduz aşısı yapılıyor. Birkac ay önce parktan bi köpek götürmüştük ellerinde sadece kuduz aşısı varmış artık. Ama barinaga gonderme gibi bi durumları yok diye biliyorum, biz kopegi asilattiktan sonra geri alip bulduğumuz yere götürmüştük. Ayni sekilde daha once arkadasim kedisini sokak kedisi diye götürüp kisirlastirdi ve geri teslim aldi

ayzenua

Arcadia veterinere öğrenci olduğunuzu bildirirseniz yardımcı olup indirim yapabilirler fakat ücretsiz yapacaklarını sanmiyorum. Veterinerde 60 70 tl vermek yerine petshoptan ic dış parazit hapi alip kendiniz yapabilirsiniz. Fakat dis paraziti yalayip temizleyemeyecegi bir yere( genelde ense) dokmelisiniz ve ic parazit için de kedinin kilosuna gore bi orani var diye biliyorum, bunun hakkında bi yerden bilgi alip öyle kullanabilirsiniz