Cango Kedi Maması

Bambim34

Sokak kedileri için uygun fiyatlı mama arıyorum,cango sizce nasıl bir mama ?

4 CEVAP

Ahudr

Eskiden mama yoktu illa mama almak zorunda degil herkes. Makarna pilav ciger tavuk suyuna ekmek peynir yumurta bunlarıda unutmayalım arkadaşlar

aslihan_e

Almayın, bir kere markette görüp denemek istedim ama bazı kediler hiç sevmedi. O fiyatlarda bir şey alacaksanız Bado alın derim, onu da kesin her kedi yer diyemem ama Cango'ya göre daha fazla seviyorlar. İkisi de aynı firmanın ama Bado Cango'nun bir üst segmenti. Tabi bunlar sadece aç kalmasın diye verilecek mamalar yoksa iyi denemez asla.

AhsenAise

Cango somonlu 1 kg olanı komşunun bahçesindeki hamile kedi için almıştım ,bayılarak yedi ,doğumdan sonra da komşu aynı mamadan almış ,ham anne kedi hem diğerleri severek yiyorlarmis,ama arada haşlanmış kemik suyuna makarna , tavuk ciğeri vs ile takviye yapınız ,içerik olarak oldukça yetersiz

Bambim34

Valla aldık tavuklusunu sokak kedileri bile yemiyor anlamadım