Aciillll

papyon2018

2.5 aylik yavru kedi bulduk sokakta arefe gunu annesine araba carpmis yavruya bakmaya basladik ama bakimlarini ücretsiz yaptirabilecegimiz yer varmı ankarada kurtulus parki icindekiler bakimi yapilinca sincan barinaka gidicek diyor lutfen yardim edin

3 CEVAP

Derdedermanim

Beslemek istiyorsanız içeride yada dışarıda gereken şeyleri sizde yapabilirsiniz biraz kuru mama ile başlayın diğerleride çok zor değil dışardada besliyemiyorsanız belediyeye telefon ederseniz gelip alırlar ama ben güvenmiyorum orda hertürlü hastalığı kaparlar burdan ilan açın birde petarkadaşta ilan açın.Hayır ben eve kedi alıyim aşıları iğneleri ameliyatları ilaçları bedava olsun şeklinde bir uygulama ben bilmiyorum. Sokakta trafik kazası geçirmiş sakatlanmış hayvanlar için yine belediyeye haber verirseniz alır gereken neyse yaparlar isterseniz geri getirirler isterseniz barınakta kalır.Keşke herkesin hayvanı mikroçiple üstüne kaydedilse ve sağlık masraflarını devlet karşılasa nerdeee...

papyon2018

peki uygun fiyata yapan yer tavsiye edebilen varmi ank veterinerlik parazit 60 tl kuduz asina 50 tl fiyat verdi

papyon2018

peki uygun fiyata yapan yer tavsiye edebilen varmi ank veterinerlik parazit 60 tl kuduz asina 50 tl fiyat verdi