Ücretsiz -Siyam-British-İran Kedisi İstiyenler

Derdedermanim

Arkadaşlar petarkadaş da petbul aramasıyla sahiplendirilicek olan cins kedileri görebilirsiniz iki tane siyam kedisi bir iki tane britishshothair ve iran kedisi var sahiplenmeyi bekliyen.Belki birinin dikkatini çeker yalnız sevgi vericekseniz alın onlardan bir şey almaya çalışmayın.(üretim malı gibi görmeyin lütfen!)

4 CEVAP

dollfacepersian

@Derdedermanim

Kedilerin ilanlarına ( aynı ilanlarsa tabi) merak Edip baktım da siyam ilanı sahte gibi duruyor,kimse özellikle cins hayvanları sahiplendirirken kısırlaştırmanın önemli olduğunu düşünmüyor anladığım kadarıyla ayrıca. Bu kediler iyi görünüp ticari amaçlı kullanmak isteyenlerin eline kolayca düşebilir. Umarım ilanda belirtmeselerde kısırlaştırma şartı ile sahiplendirme yaparlar

@Gardrop

Konu sahibi özellikle benim ilanim değil dediği halde İran kedisine kediye hiç bakmadan bilmeden talip olup dönüş yapılmasını istemeniz komik geldi gerçekten.

Derdedermanim

Not ilanları tesadüf sonucu gördüm bana ait değildir.

Derdedermanim

Kedi besleyenlerin bir kısmı eşden dosttan yavru alıp besliyorlar ve bir hevesle aldıkları için bizim önem veriğimiz konular onların aklına bile gelmiyor büyük olasılıkla.Üreticiler ise kısırlaştırma şartı koymuyor genellikle çünkü bu şartı koyarlarsa elden çıkaramıyorlar kimse almak istemiyor.Kendileride kısısrlaştırmıyor çünkü maliyet hesabı yapmakla meşguller!

Gardrop

Ben sahiplenmek istiyorum iran kedisini lütfen dönüş yapın