Kedi Maması Önerisi

privacy031

Arkadaşlar slm öncelikle.. 13-14 aylık biritish shorthair kedim için royal canin british maması kullanmaktayım. zevkle yemekte..yeni mama alma zamanı geliyor artık. ancak kafam çok karışık.. aynısından devam mı ediyim.. yoksa protein bakımından önerebileceğiniz daha iyi bir mama varmıdır? tahıllı ya da az tahıllı mamalar varmış..ne yapacağıma karar veremedim.. lütfen yardım.. yardımlarınıza bol bol dua ederim:))

2 CEVAP

Derdedermanim

Tavsiyem N&D tahılsız Royal Canından çok daha iyi ayrıca britishe özel mama bence ticari.

cakil_18

Ayrıca sık mama değiştirmek de iyi değilmiş birinde karar verip ondan devam etmeniz daha iyi olur.