Kedime Hangi Sıklıkla Malt Ve Vitamin Vermeliyim

edakaramel

kedime bir gun malt diger gunde vitamin versem olur mu?

3 CEVAP

Emirrckr

Evet olur.

Poki

Malt kedinin tüylerine bağlı olarak günaşırı, her gün ya da haftada bir kullanılabilir evet ama vitamin olayını biraz daha araştırmanızı tavsiye ederim. Kullanılan vitaminin markasına göre bazısına yeterli olmuyor bazısına fazla gelebiliyor herhangi bir içeriği. verdiğimiz mamaya bağlı da değişebilir, belki mamasında bütün vitaminler vardır, ekstra vitamin almasına gerek yoktur, fazlası zarar da olabilir bazen. Vitaminler ve ek gıdalar konusunda mama markasını söyleyerek veterinerinize danışmanızı tavsiye ederim.

edakaramel

evet haklisiniz mama olarak royal canin kullaniyoruz mama protein acisindan fazla gibi geldi o yuzden vitamini 2 haftada bir vermek en iyisi. her ihtimale karsi veterinerime de danisicam cok tesekkurler tavsiyeniz icin🤗