Kum Ve Mama Önerisi

kedoannesi

Sağlıklı ve uygun mama öneriniz var mı? Öğrenciyim iyi şeyler yesin çok isterim ama şuanlık idare etmemiz lazım. Tuvaletini yapar yapmaz da kötü kokan bi kum kullanıyorum değiştirmek istiyorum öneriniz var mı? Uygun bi fiyatta tabi yine 🙏🏽🙏🏽

3 CEVAP

Ezgi271

Proplan mama olarak ve kum olarak vancat kokusuz olani

Poki

Mama tavsiyesi veremem ama kum olarak "toi moi-aktif karbonlu" tavsiye ederim, netten araştırabilirsiniz.

Ozlemkopuk

Felicia tavsiye edebilirim orta segment mamalarin arasında içeriği temiz bir mama. Kum olarakta toi moi özellikle tozutmama konusunda hepsini deneyen biri olarak söylüyorum bence en iyisi