Ever Clean Kumu

Zynpkck

Ever clean kedi kumunun hangi çeşidini önerirsiniz?

5 CEVAP

deniz_berkan

less trail

aleyn

multiple cat, less trail, fast acting, extra strength kullandım hepsinden memnun kaldım. zaten ever clean konusunda mottomuz hangisini ucuz bulursan onu al :D

Derdedermanim

Hertürü iyi ultra koku emici.

Zynpkck

Patiye yapışma sorunu oluyomu oeki bunlarda

aleyn

ince kum her halükarda patilerle taşınıyor ama kum kabının önüne bu kum tutucu paspaslardan alırsanız büyük oranda çözersiniz. gerçi benim kedim kumu çok dağıtıp saçan bi kedi bu yuzden bu taşınma işi kumdan mı kedimden mi kaynaklı onu ayırdedemiyorum.