Petlebiden Kuru Mama

PinarBoz

Petlebiden proplan markası mama almayı düşünüyorum eğer kedim beğenmezse mamayı iade edebilirmiyim. Araştırdım fakat bulamadım.

8 CEVAP

Kullanılmamış, hasar görmemiş, ambalajı açılmamış, tekrar satılabilir özelliği kaybedilmemiş ürünler iade edilebilir.

İade işlemini yapmadan önce 0850 255 10 01 nolu numaramızdan bize ulaşarak bilgi vermeniz gerekmektedir.

Şeklinde bir yazı buldum isterseniz arayıp sorun.

PinarBoz

Tekrardan merhaba az önce motherofkitten kullanıcısının yazdığı mesaj sayesinde edindiğim numarayı arayarak bu konu hakkında konuştum. Pro plan markasının yeme garantisi adlı iade etme seçeneği varmış. Mamanın %10 dan fazla kullanılmadığı sürece iade edilebiliyormuş.
0850 255 10 01 petlebi

Ahudr

Mamanin %10 luk kısmi kullanilmadigi sürece iade edebiliyorsunuz

Ahudr

Yanlis yazdim %10 luk kismindan daha fazLasi kullanilmadiginda iade edilebiliyor

PinarBoz

%10 luk kısmından fazlasını kullanmadan iade edebiliyorum yani peki bu petlebiden alınan herhangi bir mama mı yoksa proplanda da yapılırmı?

ventricosa

Sanmıyorum çünkü açılmış oluyor zaten ben de şahsen yeni mama alırken daha önce açılmış ve kullanılmış mama almak istemem, tester mamalardan alıp deneyin

Jean

Tester ürün alın derim, petlebi'de böyle ürünler var

PinarBoz

Anladım teşekkür ederim hepinize