Max Cosmetic Markası Kullananlar?

cyhnsyn

max cosmetic göz ve kulak temizleme losyonunu almak istiyorum kullanan var mı memnun musunuz?

10 CEVAP

kedilimadam

O ürüne o kadar para verip evcilinizi kimyasal katkılı bir ürünle temizlemektense aktardan papatya alıp demlemenizi ve onunla temizlemenizi öneririm.Arta kalan parayla da sokak hayvanlarına mama alırsınız:)

Veranifer

Bizde kedimizin kopegimizin gozunu burnunu kulagini ilik paptya cayiyla temizliyoruz veterinere kulak goz temizleme losyonu almalimiyiz diye sordugumuzda ilik cay kullanin demisti ozellikle kedimin gozlerinde cok capaklanma oliyr gunde bir kez temizlerim en az bir problem olmadi ve evet biraz kimyasal urunlere korkuyla bakiyorum dogal daha faydalidir diye dusunuyorum

dollfacepersian

Bir an "Max" değil "Mac" diye okudum ve bildiğimiz insan için olan kozmetik ürünlerden bahsediyorsunuz sandım:)

Bu tür losyonlarda olarak arkadaşların dediği gibi kimyasal ürünler yerine doğal ürünler tercih etmenizi tavsiye ederim.

Göz için şu ürünü http://www.vedavet.com/urun_detay.php?grup=2&id=27 tavsiye ederim,ben sormuştum daha önce.

Kulak için iki farklı ürün var veda vet de firma ile iletişime geçerek size uygun olanı seçebilirsiniz

cyhnsyn

Ben ucuz olduğu için kötü olabilir diye kuşkulandım.Sokak hayvanlarını zaten besliyoruz :))

kedilimadam

Amacım sizi kimyasallardan uzaklaştırmaktı aslında.Sokak hayvanlarını besliyor olmanıza da çok sevindim.Yine de sizin vasıtanızla evcillerimize daha ekonomik yöntemlerle daha sağlıklı bakım yapabileceğimizi ve arta kalan bütçemizle de sokaktaki canlar için ufacık da olsa bir şeyler yapabileceğimizi anımsatmak istedim.

kedilimadam

Sevgili @sophiee papatya çayını az az demleyip aynı gün içinde tüketmekte fayda var.Yoksa özelliğini kaybediyor.

sophiee

Kedilimadam teşekkür ederim :))

Wolter

cavalier king charles için Versele Laga kullanıyorum memnunum o markayı hiç denemedim

Derdedermanim

Gereksiz ürün fizyolojik serum alın(gözyaşı gibi) onunla silin düzenli.Ben 3 kediminde gözünü fizyolojik serumla siliyorum.

sophiee

Konu papatya çayına geldi madem demledikten sonra ne kadar süre kullanabiliriz? Buzdolabında saklasak bir kaç gün dayanır?