Çok Acil 1 Haftalık Yavru Kedi Sürekli Çiş Yapıyor Sebebi Nedir

Merhaba arkadaşlar 1 haftalık yavru kedi emerken uyurken sürekli çiş yapmaya başladı geceden bu yana sebebi nedir hasta mıdır

3 CEVAP

aslihan_e

Kaka değil ama çiş değil mi?

aslihan_e

Anneleri onları emzirirken bir yandan çişlerini yaptırıyorlar, uyurlarken yalayıp yaptırıyorlar, siz de sık sık çişini yaptırmalınız. Onların sürekli çiş yapmaları normal kabul ediliyor ama ateşi var mı bilemem.

Kaka değil çiş yapıyor sadece bende sürekli olarak yaptırıyorum ama kedim uyarı olmadan da kendiliğinden yapmaya başladı.
Veterinerimiz ile görüştük normal olduğunu söyledi ama yine de içim pek rahat değil