Acilll

burlo

dün kedimde mantar olabilir diye soru açmıştım. burnunun üstünde çok minik bir kısımda tüy dökülmedi ve kabarıklıkşar var. veteriner mantar başlangıcı dedi ve şurup batikon 10gün kullanacağız. az önce şurubu içirdim güç bela. batikon sürdükten sonra burnunun üstünü kaşımaya başladı. sadece çok az tüy dökülen yer kanamaya başladı. sürmeden önce yoktu yara kanama vs. ağlıyorum napıcam bilmiyorum çok korkuyorum ilk defa kedimin bir yeri kanadı. sürmeye devam etmeli miyim alternatif ne kullanabilirim

18 CEVAP

burlo

çok teşekkür ederim yorumların için

burlo

aslında açık yara değildi burun üstünde ufacık bir yerde tüy dökülmesi vardı mantar başlangıcıymış. ama batikon sürdükten sonra kaşıdı ve bayağı bir kanama oldu. açık yaraya sürülmemesi gerektiğini bilmiyordum. asla da kullanmayacağım. daha da kötü oldu kedim şu an çok halsiz vücut ısısı normalden düşük. batikondan mı şuruptan mı ondan da emin değilim

Elifoo

Sarimsak yagini bilmiyorum ama sarimsagin kediler icin cok zararli oldugunu gordum cogu yerde. Yine de aklinizda bulunsun..