Kedim Kalça Kırığı Ameliyatı Oldu 2 Hafta Geçti Bacağı Morumsu Görünüyor

Iremzcnnn

Kedim 2 hafta önce 3.kattan düştü.Kalçasında bir kırık oluşmuş ve platin takılmak üzere aynı gün ameliyat oldu.Hareketlerini kısıtlıyoruz genel olarak ona aldığım hayvanlar için olan kafeste kalıyor ama bazen çıkartıyorum ve her saniye peşindeyim asla izin vermiyorum atlamasına veya ters bir hareket yapmasına. Ancak yürüdüğü için mi yoksa normal mi bilmediğim bir sebepten ötürü ameliyat olduğu bacağın kalçaya doğru olan kısmı gözüne mor görünüyor veterinerine daha dün götürdüm normaldir hirudoid krem sürün dedi ama aynı durumu yaşayan varsa yardımcı olabilir misiniz

3 CEVAP

Cennet29

Benim kedim bu tarz iki ameliyat geçirdi ama renk değiştirmedi. Kediden kediye farkediyo olabilir eğer kontrol ettirdiyseniz bişeyi yoktur inşallah

aslihan_e

Tüyleri nedeniyle öyle görünüyor, bana anormal morarma görünmedi, tüy kökleri görüntüsü o.

Iremzcnnn

Ben de renginden ötürü acaba koyu renk tüy olan yerleri bu şekilde mi oluyor acaba diye düşündüm ama yine de insan çok evhamlanıyor