Hangi Mama Daha İyi?

Anket

Jungle
(1 oy)
ProChoice
(14 oy)
BonaCibo
(2 oy)
Alice Kitty
(0 oy)
Reflex
(4 oy)
Toplam (21 oy)

Bu mamalardan hangisi daha iyi?

10 CEVAP

felishuman

Yazılanlar arasında içerik olarak en iyileri Prochoice ve Bonacibo..

cakil_18

Proplan ve royal canin karşıtları lütfen sakin olun ama ankette yazanlardan iyi evet.

neclagenc

ben royal canin kullanıyorum ama bir kere jungle kullandım o da iyi

guineapigela

N.D. kullaniorum cok iyi ama ankette yok. Oyuzden reflex mama obur kilerine gore daha iyidie

Derdedermanim

hiçbiri bence iyi değil ;ama genelde orta kalite mama olarak matisse tavsiye ediliyor.

dksahmat

ben proplan dan şaşmam nd falan bence bana göre iyi deyil onu gec benim köpek bile nd yemiyor illa proplan olucak :)

Hilakyol

Proplan mi ? Şaka gibi.

Derdedermanim

N d ile proplanın değerlerini kariılaştırmadan bence diye yorummu olur her mamanın bir içeriği var.

septikbaykus

Ordaki en iyisi bence pro choice yada bonachibo.

Teşekkürler herkese. Yazdıklarınıza göre BonaCibo ve ProChoice en çok oy alan ama BonaCibo uzun süre kullanıldığında sorun oluşturuyor ve kristal oranı fazla olduğundan kanlı idrar,kusma,sonunda da damar tıkanıklığı ve bağırsakların tıkanmasına sebep oluyor diye bir yerde okumuştum. Sizce öyle mi?