Tavuksuz Mama

kedoannesi

Arkadaslar benim kedim şimdi mantar tedavisi görüyor. Bu yüzden tavuksuz mamalar yemesi daha uygun olurmus. Tavuk mantarı tetiklermiş. O yüzden tavuksuz bi mama öneriniz var mı?

5 CEVAP

fatoskosee

Hypoalerjenik mama kullanın mantar sürecinde özellikle. Normal zamanlarda da hassas kedilerde tavuklu mamalardan uzak durun. 10 kedim var ve biri sürekli mantar egzama oluyor onun tedavisi sürüyor ordan bayaa bilgi sahibi oldum.

Veteriner onermedi mi

naz96

Ben kuzu etli aldım aynı tavuklu olanı sevdikleri gibi onu da sevdiler. Somonlu, dana etli vs. birçok çeşit var. Marka olarak kaliteli olanları az çok biliyorsunuzdur zaten. Yalnız veteriner bana mantar tedavisi sürecinde ilaçlı mama tavsiye etmişti tabi maliyetli oluyormuş isterseniz doktorunuza onu bi sorun.

kedoannesi

Veteriner bana tavuğun sakıncaşı olduğunu bile söylemedi yarın başka veterinere götüreceğim o zaman mama konusunu da sorarım

AlbayFatmanur

Virbac öneririm kesinlikle. En azından tedavi bitene kadar bütçenize uygunsa tavsiye ederim.