5 Aylık Kızıma Acana Marka Mama Hangisi

ugur49

Merhabalar,

Şu an 5 aylık yavru kedim için Acana Kitten mama kullanıyorum. Acana Pacific ve Grassland mamalarını da gördüm ve oldukça ilgimi çekti. Ancak, yavru kedim henüz 5 aylık olduğu için bu mamaları kullanmamda bir sakınca olup olmadığını öğrenmek istiyorum.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler! 😊

4 CEVAP

yumik

Bence yetişkin olana kadar kittenı bırakmayın içerikleri yaşa göre düzenleniyo

ssedef28

acana wild prairie her yaşam evresi için uygun onu tercih edebilirsiniz. dişi kısır kedim 1,5 yaşında bu mamayı çok severek yiyor

ventricosa

Kendim de benzer bir soru sormuştum, ben first feast kullanıyorum şimdilik diğer mamalar ilgimi çekti anket açtım ve biraz araştırdım acananın sitesinde mamayı seçtikten sonra kedinin kilosuna göre ve beslenme durumuna göre ne kadar gram vermeniz gerektiği yazıyor pacificada da diğer kitten harici mamalarda da kısır olmayan-kısırlaştırılmış- kilo kaybı için diye seçeneklere ayrılıyor bir tek yavru kedi mamalarında kilosu ve kaç haftalık olduğu yazıyor bence 1 yaşına girene kadar ya da kısırlaştırana kadar kitten mamasından devam etmesi daha sağlıklı olur

ugur49

Bilgiler icin cok tessekur ederim