Vetomune Vetexpert Kullananlar?

mrssekola

İki yaşında kedim iki yıldır ağustos aylarında yoğun Kusma ve yüksek ateş şikayetiyle bilincini kaybedecek şekilde rahatsızlanıyor. Her defasında bu sefer öldü diyorum. Ne kadar uğraşsak da teşhis koyamadık. Ağustos ayı yaklaşıyor ve veterinerimiz bu ilacı önerdi. Daha önce kullandınız mı? Memnun kaldınız mı? Bana bu ilaç haricinde ne önerebilirsiniz? Teşekkürler.

5 CEVAP

ventricosa

Bu bir ilaç değil bir vitamin kompleksi tedavi etme gibi bir özelliği yok sadece bağışıklığı güçlendiriyor bahsettiğiniz durumda mutlaka hastalığın teşhis edilip tedavisine başlanması gerekiyor bu süreçte bağışıklığı güçlensin diye kullanmasının kesinlikle faydasını görürsünüz

ventricosa

Ben kullandım kedimin bağışıklığı düşüktü 2 ay dolmadan kedim toparlandı ve o kadar memnun kaldık ki bir kutu daha aldık aşı zamanları mutlaka kullanıyoruz

ventricosa

Tadı da çok güzel çok seviyorlar

forbs

Teshis icin hangi yontemlere basvuruldu bilmiyorum fakat eger ozel klinige goturuyorsaniz ozel kliniklerde imkanlar sinirli oluyor. Bence kedinizi hayvan hastanesine goturmelisiniz ya da sehrinizde varsa universite veteriner fakultesi hastaneleri daha ucuz oluyor tercih edebilirsiniz

mrssekola

Cevaplarınız için Teşekkür ederim. İstanbul Anadolu’da var mı bildiğiniz güvendiğiniz hayvan hastanesi? Akyuvar sayısı düşüyor kan kaka örneği ile testler yapıldı. Viral enfeksiyon gibi ama hiçbir şey + değil.