Kedimin Gözü Kızardı

Cathorn

bu gün fark ettim kedimin gözü kızardı ve yara kabuğu, kir gibi şeyler var ne yapmam gerek iltihap mı olmuş

4 CEVAP

Aysetaha

Benim kızımında geçen haftadan beri gözü yaşarıyodu ve bu kdr olmasa da kızarıktı veterinerimizin tavsiyesi üzerine sipragut kullandık günde3-4 kez bir damla 2 gün sonra iyileştiğini düşünerek ilacı düzensiz verdim ve enfeksiyon tekrarladı hatta ilk zamankinden daha beter oldu gözlerini devamlı kısıyodu uyuyodu veterinerimize sorduk bu sefer başka bi ilaç alın dedi eczacı da bana onadron verdi günde iki kez bir damla 3-4 gün kullanın sonra bu ilacı kullanmayın dedi 2 gündür kullanıyrz çok şükür düzeldi kızımın gözleri hala ilacı kullanıyrz ama bu ara yaygın heralde ki devamlı ya sulanıyo yada kızarmasıyla alakalı konu okuyrm sizde veterinerinize sorun izin verirse kullanın çok gecikmeden.çok geçmiş olsun umarım hemen düzelir

Aysetaha

Ben hep ılık çayla pamukla yavaşça sildim onun da faydasını gördüm sizde yapabilirsiniz

Cathorn

teşekkür ederim peki evde yapabileceğimiz bir şeyler var mı? pamukla silmek gibi belki gözüne bir şey girmiştir diyor ailem

Cathorn

peki teşekkürler deneyeceğim