Kedimi Kaldirdigim Zaman Tuhaf Ses Cikariyor?

Kedimi ne zaman kucagima almak icin kaldirsam cam silme sesi gibi kisik bi ses cikiyordu simdi bide ki diye bogazdan bi ses cikariyor kaldirirken gogsune baski kuruyoruz diyemi diye dusundum ama poposundan destekliyorum ve hic bir kedinin oyle yaptigini gormedim. Ayrica kedim scottish fold british karisimi acaba cins diye dogustan cigerlerinde falan bi hastaligi mi var

2 CEVAP

BLCNuray

Hastalık değildir.Benim kedimde böyle rahatını bozunca mızmızlanıyor.

Misislama

Scottishlerin genetik eklem rahatsızlıkları olduğu için hangi cins ile birleşirse birleşsin. Çekinik bile olsa hastalığı var.Sadece ağrısının şiddeti bilinmiyor.Kucağınıza aldığınız da ses çıkarmasının sebebi bu olabilir.