Eve Yeni Köpek Almak İstiyorum

busem34

evimde golden dişi kısır olmayan köpeğim var uslu oyuncu bir köpek 6 7 aylık civarı ona arkadaş olarak pug almak istiyorum sizce anlaşırlar mı oyuncu ve ilgi isteyen bir köpekmiş araştırdım biraz acil döner misiniz ?

4 CEVAP

gelincik-219

pug ırkı köpeklerin diğer petlere karşı hırçın bir tavır sergilediğini duymuştum ama yavru alırsanız belki birbirlerini tolera edebilirler

dollfacepersian

Büyük ve küçük ırk köpeğin arkadaş olması sakıncalı bir durum. Nedeni için okuyun lütfen https://www.instagram.com/p/BXYKOJdlEq6/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1to3dl8nvef6l

Veranifer

Kopekler cok kiskanctir dikkatli olmaniz lazim tek pet in oldugu eve diger bir pet elince ortalik karisabiliyor bizde kedimiz evde yalniz kaliyor arkadaslik etsin diye oopek sahipllendik tislamalar hirlamalar havada ucusuyor ii bu kedide kopekler daha kiskanctir

dksahmat

köpek ini al ve yeni sahiplenicen köpek in yanına götür serbes bırak eger oynuyolarsa sıkıntı deyil evde yerlerini birbirinden biraz uzak tutarak zamanla kaynastıra bilirsin ama baktın köpek in oynamıyor üstünlük saglamayla hırpalıyorsa diyer köpek i müdahale et ve uyar tekrar dene gene aynısı ise bence alma anlaşamazlar bi gün bi bakmıssın 2 sinden biri yaralanmış olur bunlara dikkat et