Kedim Yatağımı Eşeliyor

Furkeiii

Öncelikle selamlar, kedim şu an 7 aylık. 6 aydır bizimle beraber sağlıklı bir şekilde yaşıyor. Son zamanlarda onun da küçükken benimle beraber yattığı ve kendi yatağının yanında olan yatağıma gelip eşeleme hareketi yapıyor. Ne demek istiyor? Bilen var mı?

3 CEVAP

Poki

Dediğiniz şey kum eşeleme gibi bir hareketse onun kimse bir çözümünü bulamıyor. benimkisi de bir aydır mama kabına, su kabına, kahveme hatta yediğim meyvelere kadar masaya çıkıp her şeye yapmaya çalışıyor. Olay sadece kendi maması olsa anlayacağım sonraya saklama hareketi ya da beğenmeme hareketi diye ama benim kedim çok iştahlı yiyor Allah'a şükür. sonraya saklama hareketi olsa durup dururken benim yediğim şeylere niye yapsın diye düşünüyorum bu birazcık içgüdüsel bir şeymiş gibi geliyor ya da bir koku duyuyorlar bilemiyorum

Cennet29

Eşeleme dediğiniz yoğurma hareketi mi? Mutlu olduklarında yapıyolar genelde

zey940

Yatak örtüsünün içine girmeye çalışıyordur belki.