Kulak Temizliği

Friolero

Sa

Sokaktan yavru bir kedi buldum. Kulaklarının içinde fazla kir var. Veterinerde kulak temizleme losyonları satıldığını biliyorum ama şu an alamıyorum. Bunun dışında sizin evde kullandığınız bir yöntem var mı?

Kedimiz bu arada fotodaki minnoş. Birazcık bakımını yaptıktan sonra sahiplendiricem. Hayvansever arkadaşlara duyrulur :)

8 CEVAP

kedilimadam

Demlediğin papatya çayına pamuğu batırıp güzelce sıktıktan sonra temizleyebilirsin:) alma solüsyon hiç gerek yok,)

Friolero

Çok çook teşekkür ederim :) ben de tam tüylerini temizlemek için papatya çayı yapmıştım şimdi kulaklarını da temizlerim hem :)

kedilimadam

Süpersin kahraman:)

Friolero

Hahaha yaa teşekkür ederim

Friolero

Bence bir zararı yoktur ben papatya suyuyla bastırmadan temizledim tertemiz oldu :)

aleynacamgoz

Ben de bi pamuk yada gazlı bez üstüne su sıkıp iyice suyunu süzdükten sonra nemliyken siliyorum bizim veterinerimiz gazlı beze saf alkol sıkıp silmişti onu da belirteyim belki evinizde varsa onu da kullanabilirsiniz ama su da gayet kullanışlı:D

Denizoden

bir pamuğu su ile ıslatarak bastırmadan yapıyorum bende ama acba doğru mu biliyor musunuz?

Denizoden

bir pamuğu su ile ıslatarak bastırmadan yapıyorum bende ama acba doğru mu biliyor musunuz?