Kedim Yemek Seçiyor

salih346

merhabalar kedim ekmek yemiyor. sindirim sorunu olduğu için internetden araştırarak bir az yoğurt verdim içinede biraz ekmek döktüm ama yemedi baZen et sayuna falanekmekdoğruyorum yiyorAma ekmeği çoksevmiyor sadece mamave et seviyor sizcebu normal mi?Bir Sağlık sorunu ola bilirmi?

1 CEVAP

fatoskosee

Kedilerin alması gereken besinleri ekmekle karşılayamazsınız mutlaka tariflerle mama yapıp vermwniz lazım ebet bazen yoğurt ayran gibi ürünleri ben de veriyorum ama ekmekle yemezler. Kuru mamaya başlamanız lazım. Yada evde kuru mama yapıp verin.