Kedim Tekir Mi

Ebrr123

Anket

Tekir
(2 oy)
British shorthair
(1 oy)
Sokak kedisi
(0 oy)
.
(0 oy)
Toplam (3 oy)

Merhabalar 2 aylık bir kedim var british erkek kedimin yavrusu. anne babası british shorthair fakat kedi 2 ay boyunca anne kedide kaldı bu yüzden anne kedinin sahibi beni kandırdı mı bilemiyorum bana kedim daha cok tekir gibi geliyor yalnizca kollarında cizgiler var tekir gibi vücudunda o kadar yok ama yüzü çok benziyor tekire bilenler yardımcı olabilir mi?

7 CEVAP

AlbayFatmanur

Merhaba öncelikle çok güzel ve karakterize bir yüzü var maşallah🩷
Kırma gibi duruyor.
Anne babayı paylaşırsanız daha iyi olurdu.

AlbayFatmanur

Maşallah. Ama bana bu anne babanın yavruları gibi gelmedi.

@fnuralbay (inst) yazın isterseniz daha detaylı görüşelim, yardımcı olmak isterim.

Sezgek

Bu minnak tekir kırması kesinlikle hatta tekir genleri ağır basıyor belli bence buna sevinin daha sağlıklı genleri olacaktır tüyü kadar ömrü olsun

Ebrr123

Resim açıklamasını girin

aslihan_e

Peki neden özellikle bu yavruyu size verdiler? Diğer yavruların rengi gri duruyor, bunu siz mi seçtiniz? Dişi kedi kaçıp başka kediyle de çiftleşmiş olabilir mi? Çünkü kedilerden aynı anda birden fazla erkek kedinin yavrusunu doğurabiliyorlar. Anne kedi kırmaysa yavrular anne tarafına çekip kırma doğmuş da olabilir. Arada siyah yavru da görünüyor, sizinkiyle çiftleşmeden önce sokakta kaçamak yapmış olabilir mi? Hiçbiri babaya benzememiş herhalde. Belki de hiçbiri onun değil.